Praca

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na poniższych stanowiskach. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do składania dokumentów i dołączenie do naszego zespołu. Wszyskie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: biuro@piotech.pl

Stanowisko: Tokarz frezer CNC

W związku ze wzrostem zapotrzebowania na elementy toczone i frezowane, poszukujemy osoby do obsługi tokarki oraz frezarki CNC.

Wymagania
- doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku,
- znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
- odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań,

Zakres Obowiązków:
- samodzielna obsługa frezarki lub tokarki sterowanej numerycznie,
- posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
- czytanie rysunku technicznego

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w stabilnym przedsiębiorstwie, w młodym zgranym zespole, praca w trybie 2-zmianowym.

CV i List Motywacyjny prosimy składać mailowo na adres: biuro@piotech.pl lub osobiście w siedzibie firmy.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, przez P.P.H.U. PIOTECH Piotr Chudy, z siedzibą w Oławie, przy ul. Łagodnej 10, na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem +48 693-850-426.

Stanowisko: Inżynier sprzedaży

Firma P.P.H.U. PIOTECH Piotr Chudy zajmuje się obróbką stali. W swej ofercie posiadamy takie usługi jak cięcie laserowe, gięcie, toczenie, frezowanie CNC, czy spawanie. Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą. W związku z rozbudową parku maszynowego i zwiększeniem mocy przerobowych, poszukujemy osoby na stanowisko inżynier sprzedaży.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie techniczne,
- bardzo dobra znajomość programu AutoCad i rysunku technicznego,
- wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność budowania długookresowych relacji z klientem,
- dobra znajomości obsługi komputera – pakiet Office,
- Prawo jazdy kat. B,
- znajomość branży obróbki metalu

Opis stanowiska:
- aktywne poszukiwanie oraz współpraca z klientem,
- prezentacja możliwości produkcyjnych i rozwiązań oferowanych przez firmę,
- Przygotowywanie ofert handlowych oraz wycen z użyciem oprogramowania CAD/CAM,
- Prowadzenie negocjacji handlowych.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w stabilnym przedsiębiorstwie, w młodym zgranym zespole.